Hakkımızda
Ecem Naturel Kozmetik Kişisel Bakım ve Sağlık Ürünleri, 2001 yılında Ayhan Ercan tarafından İstanbul’da kurulmuştur.
Kuruluş amacı; kişisel bakım ve kozmetik sektöründe insan ve çevre sağlığına değer veren, kaliteli, yenilikçi ve tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştiren bir güç olmaktır.
Fabrikamızda kurulu olan fiziksel ve kimyasal ölçüm laboratuvarı, mikrobiyoloji laboratuvarı ve enstrümental analiz laboratuvarında hammadde, yarı mamül, bitmiş ürün analizleri ve stabilite çalışmaları uzman personeller tarafından yapılmaktadır.
Uzman kadrosuyla, hijyenik ve modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP ve ISO 9001: 2015 standartlarına göre üretim yapmaktadır. Organizasyonel yapısından müşteri memnuniyet seviyesine, iç denetimlerden ürün tasarımına, satın almadan satışa kadar pek çok noktada yönetim sistemleri koşullarımızı belirlemiştir.
Ecem Naturel Kozmetik, tabiatın sunduğu gizli hediyeleri ana araştırma konusu olarak ele almıştır. Her geçen gün gelişen kozmetik sektöründe yeniliklere açık yapısı ile Ar-Ge yatırımlarına önem veren bir firma olarak insan ve çevre sağlığını her zaman birinci öncelik olarak görmektedir.

Kalite Politikası
Üretim sistemimiz Uluslararası TSE EN ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir.
Kozmetik sektöründe, ulusal ve uluslar arası müşterilerimizin taleplerini, beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak.
Kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve etkinliği sürekli bir şekilde iyileştirmek.
Arge ve üretim süreçlerimizde ürün kalitesini sağlayarak ve sürekli geliştirerek müşterilerimize zamanında, istenilen kalitede ve uygun maliyette ürün sağlamak.
İşini seven, sahiplenen, disiplinli, saygılı ve sürekli kendini geliştiren çalışanlarımıza gerekli eğitimleri sağlamak.
Tüm paydaşlarımızın sistemimizin bir parçaları olmalarını sağlamak.
Sürekli büyüyen, sektörün önde gelen ve çevreye saygı duyan bir kuruluş olmak.